KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17409363

nr 1740 9363

Mick Rock

(1948-2021), Storbritannien

Fotografi, Signerad, numrerad 20/50, David Bowie & Mick Ronson". Bildmått: 40x59 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm

Mick Rock, fotograf född 1948, död 2021.

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:17:34

17/11 00:14:41 1      Vinnande bud

Mick Rock

Läs mer om Mick Rock